Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23575
Stary 27.07.2013, 14:44
Szczerze to ja tez probuje przekonac ludzi zeby zamiast na PiS czy PO głosowali w nadchodzących wyborach na Ruch Narodowy. I prosze nie mitologizuj mi tu tego dwuletniego okresu rządów PiSu bo oprócz tego że wpadli na genialnie prostą zasade że żeby podwyższyc wpływy budżetowe trzeba obniżyc podatki, za co im chwała trzeba też pamietac ze ich rzady przypadły na okres globalnej hossy co niewątpliwie im pomogło. Ale spójrz na drugą strone medalu: Zamiast kontynuowac co zaczeli uwikłał sie Jarosław w wojenki podjazdowe z wszystkimi dookoła co doprowadziło do przedterminowych wyborów. Jesli byłby w rzeczywistosci prawdziwym mężem stanu dbajacym o Polske to dobrem nadrzędnym byłoby maksymalne wykorzystanie światowego wzrostu gospodarczego dla dobra obywateli a wojny w piaskownicy powinien odłozyc na bok albo rozegrac je profesjonalnie. Ale dobrze o tym wiemy jak łatwo podpuscic Kaczyńskiego oraz jego żołnierzy i Tusk na spółke z WSI wyrolowali go na szaro. Załatwili jak pieciolatka.
A tak na magrinesie to nawet teraz jakos cicho o jakiś pomysłach PiSu na uzdrowienie gospodarki i szczerze to po odejsciu Wiplera nie widze jakiegoś konkretnego "lidera" na Nowogrodzkiej który tego zadania chciałby sie podjąc