Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 27.07.2013, 13:02
wiertar napisał(a):Wyświetl post
czy ja czymś nie wiem czy już tytuł za ten sezon został przyznany narazie pukneliście żenujący Widzew i z biedą przeszliście jakiś tam TNS wiec radze nie obratać w piórka.
Oni już nie muszą w ogóle grać w piłkę, bo Habemus Napletum. Satysfakcjonuje ich pukanie Widzewa i Olimpii Grudziądz w PP. A odpowiedzialność przed Bogiem, historią i kibicami w Polsce jeśli chodzi o występ w pucharach też mają w dupie, a jak odpadaliśmy z Levadią to byli pierwsi do darcia ryja, jaka to sromota dla polskiej kopanej. Habemus napletum 2013 najważniejsze. Będą o tym wnukom opowiadać, jak rozje bali Bełchatów.
Odpowiedz cytując