Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65081
Stary 27.07.2013, 12:49
Nie jestem taki anty w stosunku do tego Brazylijczyka. Moze cos grać w naszej lidze, potrafi biegać i zrobić trochę szumu z przodu. Jest to smutne, ale to moze wystarczyć na nasz ligę skopana!

Jesli ma byc oprócz Brozka to tak, jesli ma byc zamiast Brożka to nie.

Powinnismy sie tez zastanowić czy jebanie naszego klubu w stylu Weszlo nam cos da?
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 27.07.2013 o godz. 13:00.
Odpowiedz cytując