Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#557
Stary 27.07.2013, 11:40
laurence napisał(a):Wyświetl post
Na koniec Ręka Mistrza. Też rewelacja
Rękę mistrza przeczytałem jakieś dwa tygodnie temu i szczerze mówiąc jakoś mnie nie poniosła, dla mnie jedna z najsłabszych książek Kinga a przeczytałem ich jakieś kilkanaście.
Pod kopułą natomiast świetna jest, teraz serial oglądam na jej podstawie.

Wczoraj natomiast skończyłem drugą książkę z serii Millenium Stiega Larssona i szczerze mówiąc jestem zachwycony. Równie dobra jak pierwsza część, szczerze polecam jeżeli ktoś nie czytał.
Odpowiedz cytując