gigant napisał(a):

|
Może dobrze że testuje, bo inni też zobaczą magika. Ufanie ślepo Smudzie w sprawach transferowych jest powiedziałbym mocno ryzykowne.
|
Mi się coś zdaje, ze taki warunek postawił Bednarz, żeby go wszyscy odpowiedzialni za transfery zobaczyli. Dobrze robi, że nie ufa Smudzie w tych sprawach.
PS. U nas działa jakiś komitet transferowy?