Maciuś napisał(a):

|
Tylko trener-idiota sra we własne gniazdo.
|
No bo po trosze mamy takiego trenera właśnie, ale i prezesa też, bo jak pojawił się u nas Bednarz to też zaczął od atakowania ..piłkarzy Wisły. powiem tak to nawet nie idiotyzm, to ..po prostu głupota, a mówiąc bardziej eufemistycznie, całkowity brak profesjonalizmu. Czyli w naszej "czysto-polskiej" Wiśle w sumie nic nowego.