Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1405
Stary 27.07.2013, 09:55
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Tylko trener-idiota sra we własne gniazdo.
No bo po trosze mamy takiego trenera właśnie, ale i prezesa też, bo jak pojawił się u nas Bednarz to też zaczął od atakowania ..piłkarzy Wisły. powiem tak to nawet nie idiotyzm, to ..po prostu głupota, a mówiąc bardziej eufemistycznie, całkowity brak profesjonalizmu. Czyli w naszej "czysto-polskiej" Wiśle w sumie nic nowego.
Odpowiedz cytując