Lukasz napisał(a):

Chciałbym napisać że ma tyle samo co z Brożka ale byłoby to niesprawiedliwe. Osman jest lepiej przygotowany do sezonu.
.
|
A Paweł to już nasz piłkarz? Nie lej wody kolego. Może jeszcze nim nie być. To inna sytuacja. Na razie Brożek gra dla Recreativo.
Więc co mamy wymagać od Pawła?
Jak Paweł będzie naszym piłkarzem i będzie szwędał się przez 2 miesiące po różnych turniejach zamiast grac dla Wisły też wyrażę swoje niezadowolenie z tego faktu.