Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1398
Stary 27.07.2013, 06:27
gigant napisał(a):Wyświetl post
Po mojemu Franek ma pełną rację z dzikim. Albo grasz dla klubu i bierzesz kasę, albo dla swojego narodu i niech ci dzicy płacą.
takie teksty to mozemy puszczac tu na forum I tj. ok.jak trener mowi to publicznie o swoim grajku tzn.ze jest glupcem.co z tego wyniknie poza kwasem?jak sie nie podoba to niech sprzedadza,wypozycza I tyle.
Odpowiedz cytując