MatMario napisał(a):

|
A ja z uporem maniaka proponuje. Citroen C5 kombi, 2.0 benzyna 140 km, hydrauliczne zawieszeie.
|
To ja do maniaków się dorzucę i Mondeo IV 2.0 benzyna 145 KM

Właśnie takiego w wersji Titanium szukam.
Bez turbo, bez dpf, bez egr, wersja IV już nie rdzewieje, nówki zamienniki tanie jak barszcz, kompletnie nie ma się co spieprzyć, chyba że ktoś pomyli wlew oleju z wlewem płynu do spryskiwaczy
Auto wygodne jak E klasa a pakowane jak ciężarówka
