Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65067
Stary 26.07.2013, 20:10
alexx6 napisał(a):Wyświetl post
A niby skąd ma Wisła mieć pieniądze na te kontrakty

Wybacz ale... z dupy.... Przyjład Legii pokazuje, są piłkarze są kibice. Są kibice na stadionie jest kasa. Tak to działa. Nie można przepłacać graczy bez sensu ale polityka chwilowej wegetacji i obietnice Wielkiej WISLY za 2 lata to parodia.. Jesli nie ma teraz kasy na 1 klasowego napastnika to gdzie ja beda szukac w nastepnych 3 okienkach. 13 tys na stadionie przy obecnych cenach biletow - 15 mnl budzetu za rok...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując