alexx6 napisał(a):

|
A niby skąd ma Wisła mieć pieniądze na te kontrakty
|
Wybacz ale... z dupy.... Przyjład Legii pokazuje, są piłkarze są kibice. Są kibice na stadionie jest kasa. Tak to działa. Nie można przepłacać graczy bez sensu ale polityka chwilowej wegetacji i obietnice Wielkiej WISLY za 2 lata to parodia.. Jesli nie ma teraz kasy na 1 klasowego napastnika to gdzie ja beda szukac w nastepnych 3 okienkach. 13 tys na stadionie przy obecnych cenach biletow - 15 mnl budzetu za rok...