Wyświetl pojedynczy post
alexx6
Senior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65065
Stary 26.07.2013, 19:31
jackieboy napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że to pobożne życzenia... ale czy nie można by było wykorzystywać takich prezentów zagranicą:
wis.la/aouwe

?
A niby skąd ma Wisła mieć pieniądze na te kontrakty
Odpowiedz cytując