Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jackieboy
Member
Od: 09.2005
Offline
#
65064
26.07.2013, 18:53
Wiem, że to pobożne życzenia... ale czy nie można by było wykorzystywać takich prezentów zagranicą:
http://www.weszlo.com/news/15745-Cyp..._siebie_ludzi_
?
jackieboy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jackieboy
Znajdź inne posty napisane przez jackieboy