Wyświetl pojedynczy post
jackieboy
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65064
Stary 26.07.2013, 18:53
Wiem, że to pobożne życzenia... ale czy nie można by było wykorzystywać takich prezentów zagranicą:
http://www.weszlo.com/news/15745-Cyp..._siebie_ludzi_

?
Odpowiedz cytując