Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6894
Stary 26.07.2013, 14:03
w tak słabej lidze jak nasza powinniśmy kibicować każdemu, obojętnie czy gra Legia, Lech, Piast czy ktoś inny.. bo punkty przez nich zdobyte mogą w przyszłości przysłużyć się Wiśle - jeśli oczywiście kiedykolwiek w przyszłości zagra jeszcze w europejskich pucharach...
Odpowiedz cytując