baton napisał(a):

Pany, jak najlepiej dojechac do Warszawki ?
Tradycyjnie "7-ka", czy leciec na Katowice i potem "1" na Czestochowe i Piotrkow ?
|
Ja jeżdżę często na trasie Wawa-Olkusz - jeszcze niedawno korzystałem z 7-mki (bo "gierkówką" była remontowana), teraz zdecydowanie polecam jednak 1-kę i potem 8-kę. Z Krakowa można wtedy przez Olkusz (za Olkuszem, w Strzemieszycach jest zjazd na 1-kę).