Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27326
Stary 26.07.2013, 12:45
baton napisał(a):Wyświetl post
Pany, jak najlepiej dojechac do Warszawki ?

Tradycyjnie "7-ka", czy leciec na Katowice i potem "1" na Czestochowe i Piotrkow ?
Ja jeżdżę często na trasie Wawa-Olkusz - jeszcze niedawno korzystałem z 7-mki (bo "gierkówką" była remontowana), teraz zdecydowanie polecam jednak 1-kę i potem 8-kę. Z Krakowa można wtedy przez Olkusz (za Olkuszem, w Strzemieszycach jest zjazd na 1-kę).
Powód: doprecyzowanie ifno
Ostatnio edytowane przez fidello : 26.07.2013 o godz. 12:48.
"Przed losowaniem półfinału PP powiedział pan, że zagracie z Ruchem, i rzeczywiście tak się stało...
- Tak już w życiu bywa. Losowanie było sprawiedliwe. Uczestniczyła w nim pogodynka i ciągnęła losy bardzo dobrze"
Michał Probierz
Odpowiedz cytując