http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/e...macedonii.html
Ja wiem, że kasy nie ma na nikogo, ale jeśli ktoś miał taki pomysł, by sprowadzić wysokiego wysuniętego napastnika, to moim zdaniem blądzi. Nie wydaje się wam, że najbardziej brakuje nam zawodników szybkich, zwrotnych i kreatywnych, a nie sępiącego w przodzie napastnika , któremu i tak nikt dobrze nie dogra ?