Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65056
Stary 26.07.2013, 11:40
http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/e...macedonii.html
Ja wiem, że kasy nie ma na nikogo, ale jeśli ktoś miał taki pomysł, by sprowadzić wysokiego wysuniętego napastnika, to moim zdaniem blądzi. Nie wydaje się wam, że najbardziej brakuje nam zawodników szybkich, zwrotnych i kreatywnych, a nie sępiącego w przodzie napastnika , któremu i tak nikt dobrze nie dogra ?
Ostatnio edytowane przez tofik : 26.07.2013 o godz. 11:46.
..
Odpowiedz cytując