Teraz flaszka w dlon i do Kity jedziemy

Moje warianty na najblizsze lata:
1. Utrzymamy sie, budzet podskoczy w gore, przez puchar polski do pucharow, wtedy Cupial sie obudzi da 5 zl wiecej na transfery itd. i pomalu wracamy do elity

2. bedzie tak jak jest. Budzet sie porawi ale raz bedzie lepiej raz gorzej i bedziemy sredniakiem :(
3.Ktos Kupuje Wisle co raczej niemozliwe, Sprowadzamy Legie do bankructwa i co roku Mistrz ;D
Patrzac realnie nie da sie w tej chwili przewidziec przyszlosci Wisle