|
Bez napastnika, bo Boguskiego nie liczę, to remis będzie paradoksalnie dobrym wynikiem. Zaznaczam że mając mocniejszy skład niż obecnie Wisła w Kielcach średnio mogła wygrać jakoś. Ale optymista powie - przecież mamy młody zespół głodny sukcesów i Smude.
|