Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 26.07.2013, 11:11
Bez napastnika, bo Boguskiego nie liczę, to remis będzie paradoksalnie dobrym wynikiem. Zaznaczam że mając mocniejszy skład niż obecnie Wisła w Kielcach średnio mogła wygrać jakoś. Ale optymista powie - przecież mamy młody zespół głodny sukcesów i Smude.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując