|
fajnym,niedocenianym i mało typowym samochodem jest fiat croma i to właśnie w dieslu 1.9.pojemny,stosunkowo wysoko sie w nim siedzi.a przez to,że fiat to na pewno tańszy niż powinein być i też na ogół od pierwszego właściciela. jeżeli w przyszłym roku będe zmieniał samochód to właśnei croma lub C4 nomen omen PICASSO
dziękuję za uwagę
|