Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1624
Stary 26.07.2013, 07:27
fajnym,niedocenianym i mało typowym samochodem jest fiat croma i to właśnie w dieslu 1.9.pojemny,stosunkowo wysoko sie w nim siedzi.a przez to,że fiat to na pewno tańszy niż powinein być i też na ogół od pierwszego właściciela. jeżeli w przyszłym roku będe zmieniał samochód to właśnei croma lub C4 nomen omen PICASSO
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując