Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1618
Stary 25.07.2013, 21:47
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
właśnie taki mam w swojej Alfie GT. Dla mnie Sedici i SX4 są fajnymi autami ale do miasta i na wyjazd na grilla jednodniowego. Bardzo małe samochodziki. Ja bym próbował ustrzelić jakiegoś Mitsubishi Outlandera albo Nissana X-trail. Powinno się coś znaleźć w tym budżecie. I koniecznie benzynę z gazem bo diesle mają tragiczne. Subaru Forester też ciekawe auto. Skoro miałeś Alfę to przyjemność z jazdy też w jakimś stopniu Cię interesuje a taki Subarak pewnie jakąś namiastkę tego da. Volvo bym odpuścił ze względu na koszty serwisu. Takie Volvo to zdecydowanie klasa wyżej niż taki Hujdaj czy Kia Sorento. Materiałów w środku nie ma co porównywać bo tak jakby porównywać plastikową Barbie do naturalnej Słowianki.
Tu się do końca nie zgodzę. O ile Subaru jest autem, którego nie trapią raczej usterki "z natury", a jego największym problemem jest najczęściej poprzedni właściciel, tak ewentualne koszty naprawy niektórych elementów mogą znacznie przewyższyć koszty naprawy wspomnianego Volvo.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując