Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1384
Stary 25.07.2013, 19:44
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Serio pudła Śląska są takie zaskakujące? Biorąc pod uwagę fakt że mają Milę, Kaźmierczaka i Sobotę, czyli aż trzech piłkarzy? To o trzech więcej niż ma większość drużyn z TME razem wziętych (w tym i my). Jak dla mnie to kończą na miejscach adekwatnych do ich potencjału. Niespodzianką to była ich postawa tuż przed przyjściem Lenczyka
Wtedy nikt nie slyszal jeszcze o Sobocie, a tamtych raczej przedstawiano jako "solidnych"
Odpowiedz cytując