Rob_Zombie napisał(a):

Serio pudła Śląska są takie zaskakujące? Biorąc pod uwagę fakt że mają Milę, Kaźmierczaka i Sobotę, czyli aż trzech piłkarzy? To o trzech więcej niż ma większość drużyn z TME razem wziętych (w tym i my). Jak dla mnie to kończą na miejscach adekwatnych do ich potencjału. Niespodzianką to była ich postawa tuż przed przyjściem Lenczyka
|
Wtedy nikt nie slyszal jeszcze o Sobocie, a tamtych raczej przedstawiano jako "solidnych"
