hubert.fan napisał(a):

|
Wychodzi z tego, że klub miał już gotowe koszulki na ten sezon z dotychczasowym herbem, ale po akcji kibiców i zbieraniu podpisów postanowił zrezygnować z herbu na rzecz Białej Gwiazdy.
|
Czyli sprawdziły się moje przypuszczenia które napisałem zaraz po premierze
Ale najlepsza jest cena
A stroje z poprzedniego sezonu wciąż wiszą z ceną 249 zł ...
szprotson napisał(a):

ale nie rozumiem tego linku powyzej i tych cyferek 279,90
chyba se ktoś jajca robi
|
Ja też tego nie rozumiem ...
Legia ma cenę za koszulkę 249 zł a my o 30 zł drożej ? Z jakiej racji ?