Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3829
Stary 25.07.2013, 17:45
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Wychodzi z tego, że klub miał już gotowe koszulki na ten sezon z dotychczasowym herbem, ale po akcji kibiców i zbieraniu podpisów postanowił zrezygnować z herbu na rzecz Białej Gwiazdy.
Czyli sprawdziły się moje przypuszczenia które napisałem zaraz po premierze

Ale najlepsza jest cena




A stroje z poprzedniego sezonu wciąż wiszą z ceną 249 zł ...

szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale nie rozumiem tego linku powyzej i tych cyferek 279,90
chyba se ktoś jajca robi
Ja też tego nie rozumiem ...

Legia ma cenę za koszulkę 249 zł a my o 30 zł drożej ? Z jakiej racji ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 25.07.2013 o godz. 18:33.
Odpowiedz cytując