Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6874
Stary 25.07.2013, 17:28
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Piast nie istnieje, leją nas ogórki z trzeciego świata.
Popatrz na ich skład, a nie oceniaj "człowieka po ubiorze" (czytaj po dumnej nazwie Karabach). U Azerów grają goście, którzy z powodzeniem radzili sobie na poziomie średniaków lig tureckiej, portugalskiej, belgijskiej czy holenderskiej (plus zawodnicy, którzy nie przebili się np. w Bundeslidze), czego za bardzo nie można powiedzieć o niedoświadczonych graczach Piasta, gdzie właściwie tylko Podgórskiego można zaliczyć do czołowych graczy polskiej ligi - POLSKIEJ LIGI. Może jeszcze kontuzjowanego Trelę. Co więcej, Azerowie wyciągają tych grajków zza granicy jako podstawowych zawodników, z wymienionych lig oczywiście.

Powiedzmy sobie szczerze - Piasta jeszcze długo nie będzie stać na piłkarzy pokroju Reynaldo, czy George'a. W dodatku ta ekipa rokrocznie gra w pucharach, ma doświadczenie w takiej rywalizacji. Nie, Piast nie leje w tym momencie ogórków z trzeciego świata, gra przeciwko ekipie, która rokrocznie takich ogórków leje. Zresztą liga azerska jest teraz w rankingu już na poziomie ligi słowackiej, bułgarskiej, czy węgierskiej.

E: Szkoda Piasta, szansa jakaś była. Przynajmniej tyle, że coś do tego rankingu dodali, o ile się nie mylę tu się liczy wynik po regulaminowym czasie gry, więc 0.250 to zawsze coś, a właściwie wszystkie kraje rywalizujące z nami w owym rankingu ligowym po jednej ekipie stracą - może poza Rumunami, ale oni mają ciężkich rywali w kolejnych rundach.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 25.07.2013 o godz. 19:04.
Odpowiedz cytując