Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 25.07.2013, 13:42
W Naszym przypadku patrzac juz na kolejne rundy to zadne rozwiazanie niebyłoby satysfakcjonujace czy mielibysmy grac z Lechia a potem ze Slaskiem czy z Piastem a potem z Leche. Bedzie co ma byc
Odpowiedz cytując