Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2013/14
Wyświetl pojedynczy post
gerardinho91
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
23
25.07.2013, 13:34
Zagłębie wpuszcza?
Za złotówke jesteś k... to za wolność byś mnie sprzedał...
Jebać przerzutów !!
gerardinho91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gerardinho91
Znajdź inne posty napisane przez gerardinho91