bocian23 napisał(a):

Nie ma co narzekać, dość fajny wyjazd się trafia, zarówno na ZS, jak i potem na Lechię.
(O ile oczywiście przejdzie )
|
Jeżeli przejdziemy ZS, to następny mecz zagramy u siebie.
W ewentualnym 1/4 rewanż u siebie, a w 1/2 na wyjeździe.
Wisła-Amica na Narodowym to byłoby coś
