Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 25.07.2013, 13:00
bocian23 napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co narzekać, dość fajny wyjazd się trafia, zarówno na ZS, jak i potem na Lechię.
(O ile oczywiście przejdzie )
Jeżeli przejdziemy ZS, to następny mecz zagramy u siebie.

W ewentualnym 1/4 rewanż u siebie, a w 1/2 na wyjeździe.

Wisła-Amica na Narodowym to byłoby coś
Ostatnio edytowane przez piter116 : 25.07.2013 o godz. 13:14.
Odpowiedz cytując