Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2013/14
Wyświetl pojedynczy post
MK85
Member
Od: 01.2008
Offline
#
15
25.07.2013, 12:30
no to najpierw Sosnowiec potem Gdańsk
dość ciekawa "grupa" nam się trafiła, przejdziemy Sosnowiec wpaday na Siarkę/Lechię, a potem na Puszcza Niepołomice/Jaga - Stal Stawowy Wola/Śląsk
poza Śląskiem wszystkie ekipy do ogrania
Ostatnio edytowane przez MK85 : 25.07.2013 o godz. 12:35.
MK85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MK85
Znajdź inne posty napisane przez MK85