Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23564
Stary 25.07.2013, 12:01
Z tego co czytam to pomysł jednego ze związków (OPZZ-tu), dlaczego więc odpowiedzialnością za niego obarczasz wszystkich związkowców