Marcin_fan napisał(a):

|
Daje za reklame czyli może pomniejsza rok rocznie dług Wisły wobec Telefoniki o wspomniane 5mln.
|
Raczej dokłada ok 10 baniek rocznie.
2011 rok budżet 50 mln złotych
Wisła Kraków w 2011 roku osiągnęła 55,4 mln zł przychodów. W klasyfikacji najbogatszych polskich klubów znalazła się na drugim miejscu.
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ubem,id,t.html
2012 Rok:
Bednarz: budżet będzie 'mniejszy o 10-20%' czyli będzie wynosił ok 40 milionów,
Wisła Kraków w 2012 roku zarobiła 31,5 miliona złotych. To prawie o połowę mniej niż rok wcześniej
http://www.mmkrakow.pl/454270/2013/7...category=sport
2013 Rok:
Budżet Wisły w nowym sezonie powinien wynosić około 33 milionów złotych
Budżet Wisły na następny sezon będzie oscylował w granicach 33 milionów złotych. Jego 1/5 to wpływy z biletów, 1/3 pieniądze z Telefoniki, reszta to w głównej mierze wpływy z Ekstraklasy i praw telewizyjnych. Nie możemy już obniżać cen biletów, ponieważ balansujemy na granicy opłacalności. Dodatkowo nie gwarantuje to większej frekwencji na stadionie.
http://tsw.com.pl/news/Bednarz-W-pol...na-prosta-2581
Czyli kwotowo:
TF dokłada 10 baniek w gotówce, 5 mamy z biletów, 15 z innych źródeł (C+, sponsorzy inni, transfery).
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA