rw88 napisał(a):

Ciekawe, czy Piast wymiętoli jutro jakoś ten awans, szczerze wątpię i szczerze im tego życzę. Generalnie jest szansa w tym roku trochę awansować w rankingu, przy dobrej postawie polskich ekip (szczególnie Legia i Lech mają bardzo realną drogę do FG LE) bo Białorusini w praktyce stracili szansę na fazę grupową, wątpliwe wręcz, że ktokolwiek od nich zagra w IV rundzie, Duńczycy prawdopodobnie stracili ekipę na Gruzinach, kolejne dwie grają przeciwko Rubinowi i Zienitowi, FC Kopenhaga jest już w FG LM i trudno powiedzieć, czy stać ich będzie na liczne zwycięstwa, Esbjerg fB też nie sprawia wrażenia ekipy, która im natrzepie punktów, a Rumuni mają trzy niedoświadczone ekipy w pucharach (Astra ma trudny rewanż na Cyprze, Petrolul ma w III rundzie Vitesse, a Pandurii silny Hapoel), do tego dochodzi Steaua.
|
Nie ma co dywagować bo jedno jest pewne: co robi polski sportowiec kiedy pojawia się jakaś szansa ?
.......i to popisowo
