mitmichael napisał(a):

|
To tylko pokazuje jak słabych pilkarzy mamy skoro nie wytrzymuja ciezkich treningow
|
Nie to pokazuje, że nie mamy nikogo kto by się znał na przygotowaniu fizycznym. Kazać ludziom biegać bez sensu i bez celu każdy potrafi. Ale przydaje się ktoś kto może powiedzieć jak biegać, po co biegać i kiedy przestać. Można trenować ciężko ale nic sobie nie zrobić, można się zabić na bieżni i rowerku stacjonarnym.