Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4812
Stary 25.07.2013, 10:54
matys2 napisał(a):Wyświetl post
Pierwsze slysze zeby telefonika placila Wisle za reklame na koszulkach. To info wydaje sie byc z gatunku "Basnie z 1001 nocy".
Daje za reklame czyli może pomniejsza rok rocznie dług Wisły wobec Telefoniki o wspomniane 5mln.
Odpowiedz cytując