Wyświetl pojedynczy post
wroobel88
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 25.07.2013, 10:26
OpEnTaNy napisał(a):Wyświetl post
bede sie modlil o sandecje
W Sączu zamknięty sektor gości, więc do dupy taki mecz... ja bym wolał Siarkę albo GieKSę
Odpowiedz cytując