Temat
:
[2 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków, 29 lipca godzina 18:00.
Wyświetl pojedynczy post
Vasil
Member
Od: 04.2013
Offline
#
22
25.07.2013, 10:12
alexx6
napisał(a):
Będziemy jak Bełchatów w tamtym sezonie. Zaczniemy od 4 meczy po 0-0
Ważne, żebyśmy nie skończyli jak oni. Jak nie będzie Brożka to remis będzie dobrym wynikiem (co nie znaczy, że nie należy walczyć o 3 pkt. tylko kim?)
Vasil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Vasil
Znajdź inne posty napisane przez Vasil