Wyświetl pojedynczy post
Vasil
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 25.07.2013, 10:12
alexx6 napisał(a):Wyświetl post
Będziemy jak Bełchatów w tamtym sezonie. Zaczniemy od 4 meczy po 0-0
Ważne, żebyśmy nie skończyli jak oni. Jak nie będzie Brożka to remis będzie dobrym wynikiem (co nie znaczy, że nie należy walczyć o 3 pkt. tylko kim?)
Odpowiedz cytując