Maciuś napisał(a):

|
Jeśli Nowa Legia nie zakupi napastnika z prawdziwego zdarzenia to nie przejdzie Molde. Saganowski to poziom naszej ligi a Gruzin jest wystawiany na nie swojej pozycji, że też Urban tego nie widzi...
|
ja bym na miejscu Urbana zaczał od początku wystawiać tego młodego Mikite, ale i tak uważam że przejście Molde jest mało realne po tym co pokazali Legioniści na tle Walijczyków