Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 25.07.2013, 08:31
Dwa 0-0 z rzędu raczej nie będzie.Coś ala 1-1,ewentualnie Sarki będzie miał dzień konia i wyciągnie na 1-2 dla nas...
Dobrze,że buca Korzyma nie ma.

edit
do alexx6

Obyśmy nie skończyli jak Bełchatów
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 25.07.2013 o godz. 09:08.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując