|
Brawa dla naszychj scoutow iz sposrod kilkudziesieciu pilakarzy gdzies tam grających na polach w 1 czy 2 lidze nie potrafia znalesc choc JEDNEGO zeby poprostu wziasc i go wylowic bo nikt mi nie wmowi ze tam ludzie nie potrafia goli strzelac.W zamian mamy jakies murzynskie komedie z Nigeryjczykami i liczmy na Brozka ktorego nikt nie widzial i nikt nie slyszal.
Brawa raz jeszce.
|