Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6856
Stary 24.07.2013, 22:05
Mało jakości w grze Legii.
Co będzie ich atutem to napewno rewanż przed własną publicznością.
Jeśli uda im się wbić gola na wyjeździe to będą mieli sporą szansę awansować. Dzisiaj jednak powodów do optymizmu za wielu nie mają.
Odpowiedz cytując