Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.07.2013, 18:50
Bobku nie wiem o co i gdzie walczy Legia i nie interesuje mnie to.Cały czas do nich nawiązujesz, to powoli staje się nudne. I odpisując na post :

Po co drużyna z niższej ligi awansuje do wyższej ? Po to żeby się utrzymać? Ja zawsze na boisku wyznawałem zasadę "bij mistrza" nieważne że był 10x lepszy a moja druzyna słabsza.
Mój tekst "ze trzeba walczyc o mistrza a jak nie to wypierdalac" był kierowany do twojego "walczymy o środek tabeli".
I przede wszystkim pierwszy post ktory zacytowałes tyczył się wymagań kibiców w stosunku do piłkarzy,a drugi post tyczył się piłkarzy w stosunku do samych siebie....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując