Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65045
Stary 24.07.2013, 17:51
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
mógł się postawić Probierzowi, bo wiadomo Probierz pysk ma i z góry traktuje ludzi jak podwładnych więc mogło się to Brożkowi nie spodobać. Tymbardziej że jakieś jaja były z jego kontraktem, najpierw przedłużył o dwa lata by za miesiąc go rozwiązać
Tzn. kontrakt Mu się automatycznie przedłużył bo zagrał ileś tam meczów w sezonie, a chwilę potem go rozwiązali. O ile z powrotu Pawła się ucieszyłem zwłaszcza w obecnej sytuacji to Piotrka nie chcę.
Ale możliwe, że jeśli mają jakieś pieniądze, a Haitańczyk nawalił to i Jego podpiszą.
Ostatnio edytowane przez arti : 24.07.2013 o godz. 17:53.
Odpowiedz cytując