Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1372
Stary 24.07.2013, 16:42
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
szprotson

20.07.2013
24.07.2013
--------------------------

Rob_Zombie, Drozd to jest osobny przypadek.

To jest czlowiek ktory kiedys napisal (miedzy innymi) ze gospadarka Niemiec ma taki wply na Polska gospodarke jak... kolor trawy w Kazachstanie.

Innym razem gdy spytalem go dlaczego wierzy to napisal mi... ze tylko Bog jest logicznym wytlumaczeniem "wirujacych na niebie" jasnych punkcikow.


Chory czlowiek i tyle... Obywatel sredniowiecza mozna by rzec, hehe
No ok.

A pamietasz jak jeden z forumowiczow, w tej chwili nie pamietam godnosci zapytal cie, dlaczego tak podniecasz sie Legia? co wyzwala u ciebie taka euforie gdy mowa o klubie z Warszawy?

To ty bez zawachania odpowiedziales , ze wszystkiemu sa winne ich PINDOLE! A w szczegolnosci PINDOL Wolskiego i PINDOL Zyry ci zaimponowal "nowa jakosc" pieszczotliwie je nazywales.


Wiec z ta twoja nowoczesnoscia tez bym nie przesadzal.Wszystko powinno miec granice dobrego smaku...
Ostatnio edytowane przez Dariook : 24.07.2013 o godz. 16:45.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując