Wyświetl pojedynczy post
wilis
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3826
Stary 24.07.2013, 15:21
Na 3 niebieskiej koszulce , nie ma loga SSA
Tylko odrazu wyszyta biała Gwiazda. (!)

Co do paru postów wyżej, (belic88) to koszulka "replika" model climacool.
Można uznać ja za koszulke treningowa.
37 543 km za swoją drużyną...
Odpowiedz cytując