Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
wilis
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: AZORY
Offline
#
3826
24.07.2013, 15:21
Na 3 niebieskiej koszulce , nie ma loga SSA
Tylko odrazu wyszyta biała Gwiazda. (!)
Co do paru postów wyżej, (belic88) to koszulka "replika" model climacool.
Można uznać ja za koszulke treningowa.
37 543 km za swoją drużyną...
wilis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wilis
Znajdź inne posty napisane przez wilis