Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15439
Stary 24.07.2013, 13:51
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
wis.la/t440d

w Holandii coś tam nawet pogrywał, polak, młody ..
dodatkowo odrzucił oferte pasów ze względów kibicowskich ? kibic Wisły ?
ja bym go sprawdził
Kibic Wisły? Chyba nie. Urodził się w Szczecinie a więc pogonista no i wiadome Pogoń-Legia, skoro Pogoń-Legia to nie Polonia-Cracovia.. może takie wygibasy...
Odpowiedz cytując