sevenheaven napisał(a):

wis.la/t440d
w Holandii coś tam nawet pogrywał, polak, młody ..
dodatkowo odrzucił oferte pasów ze względów kibicowskich ? kibic Wisły ?
ja bym go sprawdził
|
Kibic Wisły? Chyba nie. Urodził się w Szczecinie a więc pogonista no i wiadome Pogoń-Legia, skoro Pogoń-Legia to nie Polonia-Cracovia.. może takie wygibasy...