Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1364
Stary 24.07.2013, 13:32
grzechu1991
Cytat:
O jaka umowe chodzi?
O zadna. To znaczy, Dariook gdzies tam uslyszal plotke i rozprowadza teraz. Nie posadzasz go chyba o jakies powazne kontakty na powaznych szczeblach?


Btw, Dariook pochwal sie moze ta plotka. Wisly czy Legii ona dotyczy?


-------------------------

Drozd
Dlaczego mamy sie bac Legii? Przeciesz my gramy o srodek z tabeli, a o srodek tabeli nie rywalizujemy z Legia. Spotkanie z Legia bedzia dla nas czysto prestizowe; wygramy to super, jak nie wygramy to... przeciesz nic sie nie stanie.

Wracajac do sily obu zespolow, to ze ty masz klapki na oczach to nie zadna nowosc. Juz w temacie politycznym wykazujesz sie nadzwyczajna ignorancja i prostota. Taki sredniowieczny chlop zyjacy w XXI wieku
Odpowiedz cytując