grzechu1991
O zadna. To znaczy,
Dariook gdzies tam uslyszal plotke i rozprowadza teraz. Nie posadzasz go chyba o jakies powazne kontakty na powaznych szczeblach?
Btw,
Dariook pochwal sie moze ta plotka. Wisly czy Legii ona dotyczy?
-------------------------
Drozd
Dlaczego mamy sie bac Legii? Przeciesz my gramy o srodek z tabeli, a o srodek tabeli nie rywalizujemy z Legia. Spotkanie z Legia bedzia dla nas czysto prestizowe; wygramy to super, jak nie wygramy to... przeciesz nic sie nie stanie.
Wracajac do sily obu zespolow, to ze ty masz klapki na oczach to nie zadna nowosc. Juz w temacie politycznym wykazujesz sie nadzwyczajna ignorancja i prostota. Taki sredniowieczny chlop zyjacy w XXI wieku
