Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3825
Stary 24.07.2013, 09:41
przeciez ja wrzucałem zdjęcie naszej trzeciej koszulki, pod koniec maja w kolorze niebieskim i z herbem SA.Cena była chyba 259

E: willis może i nie ma,ja widziałem końcem maja bez BG
Ostatnio edytowane przez szprotson : 24.07.2013 o godz. 16:15.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując