|
przeciez ja wrzucałem zdjęcie naszej trzeciej koszulki, pod koniec maja w kolorze niebieskim i z herbem SA.Cena była chyba 259
E: willis może i nie ma,ja widziałem końcem maja bez BG
Ostatnio edytowane przez szprotson : 24.07.2013 o godz. 16:15.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|