Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1360
Stary 24.07.2013, 07:57
Wiem Bobku, że tacy jak Ty drżą na samą myśl o grze z Legią, całe szczęście postawę na kolanach z wypiętą życią częściej na Wiśle uważa sie za wstydliwą niż adekwatną, a defetyści zwykle dostają porcję gwizdów.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując