Składac się na transfery ^^ nawet jeśli taka akcja miałaby miejsce to przecież ludzie którzy za to odpowiadają w klubie i tak by robili dalej to co robią. Zresztą każdy kto kupuje bilet jakoś składa się na to
bonawentura napisał(a):

|
Cóż, z klaunami takimi jak Wy ciężko rozmawiać. Wszak za takie wypowiedzi powinniście mieć dożywotni zakaz wstępu na jakiekolwie forum. Tym niemniej za tak wulgarny język nie zamierzam odpowiadać na te pytania, bo to Wam brakuje wiedzy by podjąć dyskusję, nie mnie. Nie od wczoraj czytam informacje na temat Wisły i wiem, że Wisłę stać na lepsze transfery, niż te które serwują nam obecnie włodarze.
|
To chyba ciężko z percepcją u kolegi, bo Wisła jest klubem zarządzanym na zdrowych zasadach. Owszem, może i Twoje pomysły były by dobre ale nie w tej rzeczywistości.