|
dwa razy kolego Kamikaze glosowalem na twory Pana Mikkego i dwa razy byl to glos wywalony w bloto. wole juz glosowac na PiSowskie "mniejsze zlo" niz wzmacniac PO, SLD czy RP oddajac nic nie znaczacy glos na KNP. oczywiscie zycze Nowej Prawicy jak najlepiej ale na moj glos nie macie co liczyc.
zycze spokojnego tygodnia
ziuk_NYC
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"
|