Wyświetl pojedynczy post
wordbatata
Senior Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65035
Stary 23.07.2013, 23:27
Co do Stolarskiego 2 lata temu miał opcje wyjazdu jeśli dobrze pamiętam do Holandii wiec już wtedy mógł czmychnąć Wiec skoro wtedy nie uciekł a obecnie gra w pierwszym składzie to moze zostanie

A co do napastnika w zeszłym tygodniu była jeszcze inna opcja brana pod uwagę mianowicie powrót z emerytury pewnego dobrze nam znanego napastnika który pracuje w naszym klubie
Odpowiedz cytując