Co do Stolarskiego 2 lata temu miał opcje wyjazdu jeśli dobrze pamiętam do Holandii wiec już wtedy mógł czmychnąć

Wiec skoro wtedy nie uciekł a obecnie gra w pierwszym składzie to moze zostanie
A co do napastnika w zeszłym tygodniu była jeszcze inna opcja brana pod uwagę mianowicie powrót z emerytury pewnego dobrze nam znanego napastnika który pracuje w naszym klubie
