Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1358
Stary 23.07.2013, 22:59
NIe no riposta Smudy naprawdę cięta - chodzi mi o oglądanie piłki z TLK...... naprawdę dobre.....

A Leśnodorskiemu bije palma - jak zagrają z Molde tak jak z Trondheim przed rokiem to będzie taki sam wynik.... Chłopaki z PS tak bardzo są podnieceni MP, że zrobili z Leśnodorskiego nie wiadomo jakiego guru. Jak się okaże, że nowe "nabytki" będą miały wartość "Arru" to chłopak może ochłonie...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując