Watts napisał(a):

|
To chyba w równoległym wszechświecie. Knur z Ł3 knurem, ale nie kompromitujmy się.
|
Przecież filarem Legii jest Wawrzyniak

a najlepszym zawodnikiem 35 latek. Nie mówię że pojedziemy z nimi jak z furą gnoju, ale jesteśmy w stanie wziąć ich do młyna grając piłkę na poziomie podaj wyjdź. Jak każdą niestety ligową drużynę. Więc jeżeli mówimy o kompromitacji to dla mnie ustawianie się do kogokolwiek w pozycji słabszego optymistycznie nie wróży, a ustawianie się w pozycji słabszego o Legii to właśnie kompromitacja.