Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1357
Stary 23.07.2013, 22:57
Watts napisał(a):Wyświetl post
To chyba w równoległym wszechświecie. Knur z Ł3 knurem, ale nie kompromitujmy się.
Przecież filarem Legii jest Wawrzyniak a najlepszym zawodnikiem 35 latek. Nie mówię że pojedziemy z nimi jak z furą gnoju, ale jesteśmy w stanie wziąć ich do młyna grając piłkę na poziomie podaj wyjdź. Jak każdą niestety ligową drużynę. Więc jeżeli mówimy o kompromitacji to dla mnie ustawianie się do kogokolwiek w pozycji słabszego optymistycznie nie wróży, a ustawianie się w pozycji słabszego o Legii to właśnie kompromitacja.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując